Neko Majin C
Twilight's Westley
Buying all six of them together for sixty dollars is seven times cheaper. Meaning if you buy them all separately it will cost you four hundred twenty dollars. Actually, a gem is ten cents. So buying them separately will cost you four hundred fifty dollars worth of gems. They are fifteen dollars a piece if you buy them separately with money. So, if you choose o do that, they would cost you ninety dollars. Four hundred fifty dollars, ninety dollars, or sixty dollars. And thy say this game is for kids.